Колекція з в'язання крючком та спицями від Anyma

светри

топи

сукні

юбки

дитяче

різне

ідеї

лінки


блог

архів

Вітаю вас на сайті - колекції моделей з в'язання спицями та крючком.

Як побачити колекції: Клацніть зображення зверху чи назву розділу зліва. Затримайте курсор над зображенням, щоб побачити опис колекції. Коли передивляєтесь якусь колекцію, клацніть маленьке зображення моделі, щоб побачити її детальний опис. Якщо немає опису в виді тексту, то він додан у вигляді зображення внизу сторінки. (описи відсутні в розділі "ідеї" ). Клацніть маленьке зображення моделі чи опису, щоб побачити це зображення в оригінальному розмірі.

Проблема перегляду зображень в їх оригінальному розмірі: Якщо зображення не відкріваються, можливо у вас включене блокування вікон, які спливають або елеменів управління ActiveX. Ви можете відключити це блокування та дозволити використання елементів ActiveX в налаштуваннях вашого переглядача.

Про авторські права: Вся інформація на цьому сайті зібрана з загальнодоступних місць Інтернету та надана лише для ознайомлення. Ця інформація не може використовуватись в будь-яких цілях крім ознайомлення. Автор сайту, володар хостингу та сайту не несуть відповідальності за використання наданої інформації в будь-яких цілях, які суперечать міжнародним законам про авторські права.


 

 

(c) 2010 arachna.net.ua