Блакитна двійка
Сукня з журналу Cosmopolitan
Смугасте пальто
Рожева юбка спицями
Рожева квітка
Кофта сплетена по колу
Ажурна юбка Etro
Романтична туніка

Потрапила мені на очі стаття про те, як робити вдома дезодорант. Спочатку я досі скептично до цього поставилась, але згодом дійшла до висновку, а чому б ні. До того ж в доньки дезодоранту нема, а вже час з чогось починати, покупні, зазвичай, складаються з не дуже корисних речовин, особливо для дитини. Ну то й вирішила спробувати. Результат і мені і донці сподобався. Оце оригінал статті Natural Homemade Deodorant, а знизу приведено її переклад і мої покрокові фото.

Переклад статті:
“Нещодавно я повідомляла про небезпечні хімікати, які використовують в косметиці та інформація, яку я знайшла при написанні тієї статті дійсно вплинула на мене. Якщо раніше мої друзі вважали мене просто еко-чудачкою, зараз вони повинні приготуватись до абсолютно нового рівню чудового, приголомшливого, ніколи-до-того-так-збуджуючого нео-хіпарства.

Я була налякана та сильно вражена сумнівними додатками, які можна знайти майже в усіх комерційних засобах нагляду за собою. Тоді я вирішила позбавлятся кожного продукту, коли він закінчується (щоб не переводитит добро) та заходити свій власний дивовижний засіб.

Декілька діб поспіль в мене почав закінчуватись дезодорант і я пришла до цього рішення. О, МІЙ БОГ, друзі, цей засіб ДУЖЕ ГАРНИЙ. Я не можу в це повірити! Але я закінчила свій рецепт прямо на початку хвилі страшенної спеки, та ми обидва, я та мій чоловік використовували його протягом тижня при температурі повітря близько +38C° і не помітили навіть краплини поганого запаху чи непривабливої плями. Як може щось таке просте так гарно працювати? Я В ЗАХВАТІ ВІД СОДИ ДЛЯ ВИПІЧКИ! *непритомність*

Рецепт Приготування Дезодоранту Вдома від Сейворд

1/3 чашки кукурудзяного крохмалю
1/3 чашки соди для випічки
10 краплин антибактеріальної олійки (чайного дерева, лаванди чи евкаліпту)
10 краплин протигрибкової олійки (чайного дерева, перцевої м’яти, сандалового дерева чи евкаліпту)
2 чайні ложки олії з вітаміном Е
3 чайні ложки кокосової олії

складові

складові

Змішуйте усе в чаші поки не сформуєте однорідну пасту.

змішування

змішування

суміш

суміш

суміш на долоні

суміш на долоні

Перекладіть в контейнер, де ви її зберігатимете і залиште на 24 години щоб “дійшла”. Я використала стару пляшечку від дезодоранту, тому що вона така мила і я подумала, що це зручно, але я не рекомендую цього. В майбутньому я буду використовувати дрібну, широку баночку і наноситимему дезодорант кінчиками пальців.

суміш в контейнері

суміш в контейнері

В моїй суміші, я використовувала 10 краплин лавандової олії, котра є антибактеріальною, противірусною, антисептичною, природнім дезодорантом, а також пом’якшує подразнення шкіри (наприклад після гоління!). Я також використовувала 10 краплин евкаліптової олії, яка таклж є антибактеріальною, протигрибковою, противірусною, та підвищуює кругообіг. В суміші Деміана я використовували тільки евкаліптову олію, усі 20 крапель.

Я чекаю з нетерпінням, щоб почути як справи у вас!”

Від мене хочу додати, що в каментах до оригінального посту, користувачі радили ще додавати трішки води для однородності маси. І ще в моїй суміщі 20 крапель оліїчайного дерева та замисть олії з вітаміном Е я використала лльану олію. Мені результат сподобався і донці теж і навіть чоловік не сміявся наді мною.