Біла пляжна юбка
Комплект в іспанському стилі
Кофта сплетена по колу
Червона ажурна юбка
Ведмедики
Майка з декількох кіл
Кофта сплетена по колу
Светр з дирками

Коли ви знайшли якийсь одяг, який вам вже давно не до вподоби, набрид або вийшов з моди, і ви вже несете його на смітник, зупиніться, адже ви можете зробити з нього щось цікаве та корисне.

Коли я збиралася викинути куртку, саме прийшла зима і вона була огидна, мокра и холодна. Треба було йти купувати молодшому теплі штані, в яких можна борсатися в снігу, не змерзнути та не промокнути. Такі штанці в Києві коштують від 300-400 гривень. Витрачати гроші на річ, яка прослужить щонайбільше 2 місяці, мені було дуже шкода, краще витратити їх на щось привабливіше, ну хоча б на нову іграшку чи розваги.

Тоді і спала на думку ця куртка. Вона на флісовій підкладинці, а зовні не промокає, в неї є застібка-блискавка – що ще треба для штанів, щоб швидко їх надягати та знімати з малечі. А в шухляді знайшлись старі дитячі підтяжки, ще від старшої доньки. Вона їх здається так жодного разу не надягла. Крій робила по іншим штанцям малого, легшим і не водостійким, тож вони стають у нагоді лише навесні та прохолодної осені. Потім в боки вшила рукави старого светра, якій мені перепав від подруги (інша, більша частина светра пішла на туніку з короткими рукавами для доньки). Трам-пам-пам, пара годин, потім іще пара і куртка перетворюються… перетворюється… на гарні штанці!

перетворення куртки в штанці

перетворення куртки в штанці

А які в вас є перетворення старого одягу?

  1. galka
    01:25 on січня 10, 2014

    Мій синок Андрюшка ці штанці отримав у спадщину від братика Марка. Вони чудові!!!

  2. anyma
    20:48 on вересня 19, 2014

    дякую, добре, що сподобались