Прозора кофта
Сукня - примара
Чорна зірка
Светр з дирками
Юбка з градієнтом
Шраг та шарф
Айстра
Фіолетовий сполах

Нещодавно в кіосках з пресою з’явився новий журнал – “Дом Мечты” від DeAgostini. Це серія журналів з різними додатками, якій ти повільно збираєш і отримуєш колекцію. В даному випадку – це предмети інтер’єру для лялькового будинку. Будинок сам, нажаль, продається окремо (задорого, як на меня, для пластмасового будиночку, який не відрізняється особливою красою).

В нас все почалося з посудки, посудка в першому випуску була така собі за якістю, а потім з’ясувалося, що є кращі. І ми її знайшли. Для тих, хто збирає: правильна посудка – це та, де супничка розташована посередині. Потім вийшов сервант – в другому номері. Він виявися пластмасовим, а не дерев’яним, як було обіцяно в журналі. Далі з’явилася кроватка (матрасик могли б зробити і краще, як за ті гроші, а то таке собі – картонка+паралонка і все тканинкою зклеєне), це вже третій номер. Отут можна знайти детальну інформацию про кожен номер, який вже вийшов в Україні: http://www.dollplanet.ru/miniature/dom-mechty/.

Але ж ось до чого я веду: в третьому номері є анонс постільной білизни, яка вийде з четвертим номером. І ось тут в мене трапився колапс – я ще не знаю скільки коштуватиме журнал з білизною, але якщо як і кровать (40 грн), то це вже неприпустимо. Таке ми побачили в анонсі:

анонс - білизна від DeAgostini

анонс - білизна від DeAgostini

Навіть з картинки можна побачити, яка це халтура (чи то може мінімалізм і примітивізм стайл, а я не розумію О-О). А донька хоче усе-усе. Змушена я була полізти в мішок з клаптиками і з’явилася в нас білизна своя. Може і не схожа на вікторіанську, але і я і донька дуже задоволені.

білизна для будиночка

білизна для будиночка

білизна для будиночка

білизна для будиночка

білизна для будиночка - подушка

білизна для будиночка - подушка

А тут є ще і сервант, поки без посуду.

кровать, білизна, сервант

кровать, білизна, сервант

[update] А потім з’явився комплект для подруги:

білизна для будиночка - рожевий комплект

білизна для будиночка - рожевий комплект

А які в вас є лялькові будиночки та предмети інтер’єру?