Прозора кофта
Юбка Victoria Secret
Коричнева юбка Лелу
Кофта сплетена по колу
Шапка з косами
Блакитна туніка
Червона ажурна юбка
Білий светр з пишними рукавами

Порилася в купі папок з фотографіями різних часів і нарилася така собі підбірочка костюмів для донькі на різні свята. Костюми зроблені власноруч, іноді темними зимовими ночами тому що з ранку на роботу :)

Костюм намбер ван (1): Корівка, рік 2006
Зроблена коротка маєчка та спідничка з хутра штучного, сумочка з рожевого флісу (чи то що воно там) у вигляді вім’я, хвостики на голові то якбі мовити ріжки, різнокольорові шкарпетки. Свято було 8 березня – вистава для матусь у дит. садочку.

Корівка 2006

Корівка 2006


Корівка 2006

Корівка 2006

Костюм намбер ту (2): Лисичка, рік 2007
В даному випадку костюм на племінниці, бо власниця була заснята лише на відео і воно в такий якості, що видрати звідти кадри неможливо. Костюм – це спідниця пів-сонце, жилет хутряний обшитий такм боа та блискучками. Шапочка а голові імітує мордочку лисички, а вушка натягуються на хвостики, щоб не впало. На ніжках та ручках такі собі браслетики з хутра та блискучок.

Лисичка, 2007

Лисичка, 2007

Костюм намбер 3: Яблунька, рік 2007
Як і в минулому випадку усе було засняте на відео, тому фото лише одне є і вдома і разом з лисичкою. Костюм складається зи спідниці з запахом зеленої, яка по краю обшита стрічкою, а на поясі пришите коричневе начебто листя та маєчки з відкритима плечима, по плечах теж пришита стрічка з зеленим та коричневим листям. На костюм нашиті яблучка. Я трішки но аппл-фанат, тому яблучка надкушені.

Яблунька та лисичка, 2007

Яблунька та лисичка, 2007

Костюм намбер фор (4): Червона шапочка, 2007
Костюм складається з спідниці сонцеклеш, жилетки, вишиванки ну то й червоної шапочки авжеж.

Червона шапка, 2007

Червона шапка, 2007

Костюм намбер файф (5): Мишеня, 2008
Костюм простий, але й роль в виставі була мишаста. Сукня на блискавці позаду та на паску пришитий хвист, ну й вуха як у Чебурашки.

Мишеня, 2008

Мишеня, 2008

Костюм намбер сікс (6): Чортеня, 2011
На даний момент це останній костюм на новий рік в школу. В нас зараз вампирсько-чортівний період, тому ось на вимогу трудящих. Костюм називався “Чортеня-дизайнер”. Спідниця многошарова з оборками обшитими стрічками, маєчка з косим передом з гудзиками та теж стрічками. Перука (куплена), Ріжки нашиті на полосу з резинкою (тримають перуку). Хвіст пришитий до спідниці. Серіжкі та кільце теж зроблені власноруч.

Чортеня, 2011

Чортеня, 2011


Чортеня, 2011

Чортеня, 2011

Ну то поки все, але підрастає ще один дитинчаткин, на цей раз костюми вже будуть хлопчачі. Ну то може ще й старшій треба буде шось на вечірки тематичні.