Дуже прозора сукня
Кофта з розрізами на плечах
Білий ажур з балабонами
Тапки
Снігова королева
Шестикутна юбка
Юбка з півкола
Сукня з багатьох кіл

Нещодавно я писала про білизну для предметів інтер’єру, які ми купуємо з журналами “Дом Мечты” Пастелька для “Будинку Мрії”. А сьогодні трапілось диво. Ми побудували дім!

будинок вже в лапках доньки

будинок вже в лапках доньки

Ми – це Юля, Аня і допоміжні дуже важливі речовини: Даша, Гера та Марко, ну плюс ще кошка Бася. Я не хочу зменшувати, свою участь, но БІЛЬШУ частину всього взяла на себе Юля і без неї цей будинок би ще довго залишався лише мрією. Вона була і архітектором, і водієм, і простим робітником. Я, з свого боку намагалася не відставати і допамагати, а також бути ідейним організатором, таким собі, шилом в одному місці, нянькою, секретаркою та людиною по зв’язкам з різними людьми :).

Почалось усе з креслення, Юля, як справний архітектор, намалювала все детально і по-справжньому. Якщо вам потрібне креслення будинку, звертайтеся, обговоримо! Розміри габаритні: 70см х 67см х 30 см.

А потім, вчорашня вечірня поїздка в Епіцентр, дещо невдала, тільки вдалося домовитись. Далі ранкова поїздка з двома дітьми. В машині вони дуже кумедно їхали, до речі. Потім майже дві години очікування нарізки, біготні по магазину, приховування шкод, які натворили дітлахи і фух, ми вдома з важкуватим пакованом нарізаної фанери. Далі почалося: дррр, брррр, кава, мультики, діти спати і знов дрррр, брррр. Вечір – прогулянка, а потім знов дррр-быр-быр-быр. Але ж нарешті! Маємо що? Тааак, голодну старшу доньку, “закатованих” до страшеної втоми маленькіх хлопців, одну занозу, розгромлену квартиру двома ураганами і… страшенне задоволення і нас і старшої доньки. Але це ще не кінець…

початок

початок

в процесі

в процесі

результат

результат

Далі буде, деталі деталі деталі, роботи ще багацько. Слідкуйте за апдейтами.