Медведик Teddy Bear
Сукня шестикутник
Комплект без руки
Біла сукня з показу
Біла романтична сукня
Червона кофта з розрізом
Cукня принцеси
Прозора кофта

В Дашиній школі існує “дресс-код” – не можна нічого яскравого, кольорового і взагалі нестандартоного. Но погодьтеся, що це скучно, навіть якщо це правильно. Можна носити чорний низ, будь яку кофтинку (але бажано білу), піджак такого невиразно-бордового кольору. Але ж з такою “Барбі-стайл” спідницею ситуація стає набагато краща, як на мене. Зробити її зайняло усьго десь півтори години. І, це перша річ, якість віконання якої задовольняє моє прискіпливе око.

Чорна спідниця

Чорна спідниця

Вибачаюсь, за якість фото, спідниця на першому навіть не в фокусі :) Я намагатимусь виправитись і робити кращі фото.

Чорна спідниця (вид збоку)

Чорна спідниця (вид збоку)

Чорна спідниця (вид знизу)

Чорна спідниця (вид збоку)

Використала я на спідницю трішки чорної тканини (складена в два рази). Пішло десь 1 метр поліестеру (м’якенький на диво) при ширині 1,4 метри; 50 см фатину при ширині 1, 4; 1,4 метри оксамитової стрічки; 1,4 метри мережевної стрічки, а також кусок десь 50Х50 см трикотажної тканини на пояс.

Далі все просто. На фатін пришита оксамитова стрічка, на поліестер (складений навпіл) пришита мережевна стрічка. Ці дві частини зшиті разом, призібрані, щоб утворились складки. А потім я склала в два рази трикотаж, пришила до обох спідниць з одного боку, потім зігнула трикотаж навпіл і пришила з іншого боку. І в кінці кінців зшила бічний шов. Ось і все.